Outdoor/Australian Monitor: Australian, Monitor, XRS12ODV, Passive, Outdoor, Speaker, 12, woofer,
Australian Monitor XRS12ODV Passive Outdoor Speaker 12" woofer
Our Price (inc. GST):
Average Retail:
You Save:
Quantity in stock
1
Freight Cost:
Syd:
Melb:
Calculate freight to your postcode:
Full Australian Warranty
Australian Distributors
Product is in a sealed box
PRODUCT ID: XRS12ODV
Description
Australian Monitor XRS12ODV Passive Speaker. Two way, 12" woofer & 2" driver. 90 x 90 (h x v) horn. C/w pole mount & eye bolt installation points. Heavy duty, injection molded case. IP44 rated with 100V Taps at 300, 150, 75W & 8ohm